› ANASAYFA  
DESENLERİMİZ | ÖZELLİKLER | KURUMSAL | REFERANSLAR | KARİYER | İLETİŞİM
Teslimat

Siparişimden itibaren ürünlerimi ne zaman teslim alırım?
16.00’dan önce verdiğiniz siparişler aynı işgünü, 16.00’dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi işgünü işleme alınır. Siparişiniz,mevcut stok durumuna göre 3 işgünü içerisinde fatura edilip,kargoya verilecektir.

Anlaşmalı kargo şirketimiz, Biga  için 1 işgünü, diğer iller için 3 işgünü içerisinde siparişinizi teslimat adresinize ulaştıracaktır.

Siparişimi teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?
Kargo teslim tarihleri dahilinde adrese ulaştırılan ancak adreste bulunulmaması sebebiyle teslim edilemeyen paketler, kargo firmasının bölgesel dağıtım noktasına geri gönderilir. Bu paketler tekrar dağıtıma verilmez ve dağıtım noktalarından tarafınızca bizzat teslim alınmalıdır. Böyle bir durumla karşılaştığınız takdirde Müşteri Hizmetleri Birimi’nden (+90.236.4621065) yardım ve bilgi alabilirsiniz. Paketinizin elinize zamanında ulaşabilmesi için lütfen teslimat ve irtibat bilgilerini eksiksiz doldurduğunuzdan emin olunuz.

Teslimat sırasında ürünler kargo görevlisinin önünde tarafınızca kontrol edilmeli, eksiksiz ve sağlam olarak teslim alındığına dair imza atılmalıdır. Herhangi bir eksik ve zarar var ise, kargo firmasına tutanak tutturunuz ve ürünü teslim almayınız. Bu koşulda siparişiniz yenilenerek en kısa süre içinde tarafınıza teslim edilecektir. Tutanak tutturulmadığı ve zaiyat sonradan bildirildiği takdirde iade ve değiştirme yapılamayacaktır.

Müşteri Hizmetleri
Gizlilik Taahhütü
İade
Sipariş
Sipariş İptali
Teslimat
HABERLER
Bursa Ulu Cami Halısı Özkul Halıdan...

Konya Mevlana Selimiye Cami Halısı Özkul Halıdan...

İstanbul Eminönü Yeni Cami Halısı Özkul Halıdan...

İstanbul Eyüp Sultan Camii Halısı yine Özkul Halıdan...

Ankara Hacıbayram Cami Halısı Özkul Halıdan...

Tüm Hakları Saklıdır ÖZKUL   
Asersoft | Webmanager